Çalışma Şeklimiz

[:tr]

NANOVAK Küresel Markalar Üretir

Bir ekip, ortak bir amaç için tüm gücünü ortaya koyduğunda, bu amacın gerçekleştirilmesi harika bir duygudur ancak aslında bütünü oluşturan bu başarıya sebep olan kişilerdir. Dolayısıyla başarıyı, zorlukları yenmek için bizimle birlikte olan takım arkadaşlarımıza ve bizleri en iyi çözümleri sunmamız için destekleyen teşvik eden müşterilerimize borçluyuz. Bu zorluklar, müşterilerimize ölçüm görevlerinde en iyi çözümleri sağlamaktır.
 • 1Öncelik

  Saygı gösteririz

  Her bir çalışan bizim için önemli ve değerlidir. Kişisel kaynakların sorumlu biçimde kullanılması vücudun ve ruhun uzun süre sağlıklı kalmasında önemli bir role sahiptir. Şirket, çalışanların iyi bir denge yakalamasına yardımcı olmak için çeşitli önlemleri desteklemektedir. Şirket, aynı zamanda çevre konusunda da sorumluluklarını yerine getirmektedir. Dünyanın çocuklarımız ve torunlarımız için yaşanabilir bir yer olmasını sağlamak için katkıda bulunmak istiyoruz. Doğal kaynakları tutumlu ve özenli biçimde kullanmaya çabalıyoruz.

 • 2Sorumluyuz

  Sorumluyuz

  Her bir çalışan, NANOVAK'ın elde ettiği sonuçlar üzerinde önemli katkılara sahiptir. Bir kişinin katkısı küçük gibi görünüyor olmasına karşın yine de önemli farklar yaratabilmektedir. Herkes kendisinden, yaptığı işten, sonuçlardan ve komple şirketin iyiliğinden sorumludur. Ancak yanlışlar yapılabilir. Biz yanlışlarımızı gizlemeyiz. Bunları kabul etmekten ve bunlardan dersler çıkarmaktan sorumluyuz.

 • 3Başkalarını düşünürüz

  Başkalarını düşünürüz

  İnsanlık ve başarı, işbirliği ile gelişir. Herkes eşit şansa sahip olmayabilir. Zayıfların desteklenmesi ve hep birlikte yaşantımızda ve maddi kaynakların dağılımında bir adaletin sağlanması topluma bağlıdır. Sosyal Projelere katkımız, şirketin bu hedefi sağlamak için nasıl çabaladığını gösteren örneklerdir. Bu projeler, tüm çalışanlarımızın başarılı çalışmaları sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

 • 4Meraklıyız

  Meraklıyız

  İlk kuruluşundan bu yana NANOVAK yeniliklerle büyüyen bir şirket olmuştur. Merakla, keşfetme ve daha da geliştirme tutkusu ile ilerleyen bir kurumuz. Bu yenilikçilik kültürünün desteklenmesi, başarılarımızı ve varlığımızı sürdürmemizi sağlamaktadır. Yenilikler sadece araştırma ve geliştirme alanında gerçekleşmemektedir. Organizasyon iş akışlarının da sürekli olarak yenilenmesi gerekmektedir.

 • 5Taviz Vermeyiz

  Taviz Vermeyiz

  Stratejimiz : Miktardan önce Kalite

  NANOVAK'ın cihazları, dünya çapında birçok şirketin ve araştırma kurumunun laboratuvarlarında ve üretim sahalarında vazgeçilmez cihazlar arasında olmasıdır. Ürün geliştirme, araştırma ve kalite kontrolü alanında müşterilerimizi desteklemektedir. Yıllardır yıllık ciromuzun yaklaşık yüzde 20'sini araştırma ve geliştirmeye ve ölçüm cihazlarımızın daha da geliştirilmesine yatırmaktayız. Amacımızı, ölçüm görevlerinde en iyi çözümleri bulmak ve bunları yüksek kaliteli ürünlerde uygulamak için müşterilerimizle birlikte çalışmak olarak görüyoruz. Büyüme asıl amacımız değildir ve ürünlerimizin kaliteli olması amacından sonra gelir. Yalnızca bu kalite hiçbir ödün verilmeden sağlandığında müşterilerimiz memnun olacak, şirketimizi başkalarına önerecek ve gelecekte NANOVAK'a güvenecektir.

[:]